Confideo Immo
Vrijthof 7 3700 Tongeren Belgique
T.+32 12 23 23 11

Op te frissen appartement met garage en kelderberging op toplocatie aan de stadsrand van Tongeren € 195.000

Nouveau
9/8, 3700 Tongeren-Borgloon
Ref: 349
2 chambres à coucher
1 salle de bains
95 m² surf. habitable
95 m² sup. du terrain
CPE: 160 kWh/m2/an
année de construction: 1979

Op zoek naar een interessante investering of een comfortabel appartement op een gunstige ligging? Dan is dit appartement zeker een bezoek waard. Gelegen aan de stadsrand van Tongeren geniet u hier van een rustige woonomgeving, terwijl scholen, natuur, winkels en het openbaar vervoer zich op wandelafstand bevinden. Ook het stadscentrum is vlot bereikbaar.

Het appartement beschikt over twee slaapkamers en biedt een aangename en praktische indeling met lichtrijke leefruimtes en alle comfort voor een zorgeloos woonplezier.

Extra troeven zijn de privatieve kelderberging, die zorgt voor bijkomende opbergruimte, en de afzonderlijke garagebox waar u uw wagen veilig kunt parkeren.

Momenteel is het appartement verhuurd (€ 614/maand), waardoor het ook een interessante opportuniteit vormt voor investeerders die op zoek zijn naar een eigendom met onmiddellijk huurrendement.

Bent u op zoek naar een goed gelegen appartement met een uitstekende bereikbaarheid en een interessant rendementspotentieel? Neem dan gerust contact met ons op via [email protected] of op het nummer 012 23 23 11 voor meer informatie of een bezichtiging.
 

Nom
Tom Houwaer
E-mail

Prix
€ 195.000
Charges mensuelles
€ 150
RC (non indexé)
€ 1.033

Étage -1

Sous-sol

Rez-de-chaussée

Garage

Étage 3

Hall d'entrée
8 m²
Salle de séjour
34,35 m²
Cuisine
10,2 m²
Débarras
3,1 m²
Salle de bains
5,9 m²
Toilettes
1,2 m²
Terrasse
4,8 m²
Chambre à coucher
13 m²
Chambre à coucher
13,9 m²
Terrasse
5,4 m²

PEB
160 kWh/m2/an
Réf CPEB
20200602-0002276297-RES-1
Label
epc valeur b
160 kWh/m2/an

Surface terrain
95 m²
Surface habitable
95 m²

Eau de ville
Oui
Electricité
Oui
Gaz naturel
Oui

Vitrage
Double

Étage
3
Année de construction
1979
Etat général
à rafraîchir
Certificat électricité
Oui, Non conforme
Ascenseur
Oui
Amiante - certificat
Inventaire amiante non destructif

Inondations sensibilité
Zone non inondable
Zone démarquée
Pas d’application
Score de bâtiment info
A
Score de parcelle info
A
Affectation urbanistique
Zone d’habitat
Citation pour infraction urbanistique
Aucune mesure corrective ou administrative judiciaire imposée
Permis d’urbanisme
Non renseigné
Permis de lotir
Non renseigné
Droit de préemption
Non
Certificat as-built validé
Non
Bien classé
Non
Obligation de rénovation
Non
Registre des mesures
Non

Calculons le coût

false
1.5%
20 année
EUR/mois